3Shape Poland Sp. z o.o.

poszukuje

Junior CRM Specialist

3Shape Poland nieustannie rozwija się rozszerzając linię produkcyjną poprzez wprowadzanie nowych produktów, a tym samym zwiększając zatrudnienie i stając się liczącym na rynku, solidnym Pracodawcą. Aby jak najlepiej wspierać organizację w jej dynamicznym wzroście, dział Order Intake w 3Shape Poland aktualnie poszukuje Junior CRM Specialist.

Do zadań junior CRM specialist należeć będzie: 

 • Wsparcie codziennej pracy działu, pomoc w rozdzielaniu zadań w systemie CRM,
 • Wsparcie w zakresie aktualizacji procedur oraz opisu procesów,
 • Wprowadzanie podstawowych zamówień klientów

Wymagania: 

 • Czekamy na osobę zmotywowaną, otwartą/komunikatywną, szybko nabywającą samodzielności w działaniu,
 • Z uwagi na międzynarodowy charakter firmy, język angielski wymagany jest na poziomie advanced.

Oferujemy:

 • Możliwość zdobycia wiedzy praktycznej i doświadczenia w pracy w dziale Order Intake w międzynarodowej organizacji,
 • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie obsługi systemu CRM oraz systemu ERP – Microsoft Dynamics AX,
 • Realizację zadań w młodym dynamicznym zespole z nieformalną i przyjazną atmosferą,
 • Pracę w dogodnej lokalizacji w Szczecinie.
 • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka niemieckiego lub angielskiego
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Eventy firmowe

Doświadczenie z programem CRM mile widziane lecz nie jest konieczne – oferujemy program szkolenia.

Brzmi interesująco? Aplikuj już dziś!

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeżeli chciałaby Pani/Pan, aby Pani/Pana CV trafiło do rekrutacyjnej bazy danych 3Shape, abyśmy mogli je wziąć pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie do CV drugiej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym przypadku jest 3Shape Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-001, przy ul. Południowa 27C. Informujemy, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy 3Shape. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu związanym z rekrutacją i będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w 3Shape można uzyskać tutaj lub kontaktując się z lokalnym Działem Personalnym.

Informujemy, w przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby spółki, iż obiekty 3Shape Poland Sp. z o.o. są monitorowane, w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy dla pracowników i gości, a także w celu ochrony mienia i majątku firmy. System monitorignu może być wykorzystywany do badania incydentów związanych z bezpieczeństwem w celu zabezpieczenia dowodów, jeżeli takie zdarzenia wystąpią. Nagrania z monitoringu przechowywane są przez okres nieprzekraczający 30 dni. Zarejestrowane obrazy z kamer zapisywane są centralnie i przechowywane w bezpiecznym miejscu.

Share on:

Reference No.:

MPH

Region:

 • zachodniopomorski

Job type:

Regular

Working hours:

Full-time

Working days:

Day

Location:

Szczecin

Contacts:

Magdalena Raczyńska

Company homepage:

http://www.3shape.com

Office address: