3Shape Poland Sp. z o.o.

poszukuje

Mechanik (pracownik produkcji)

TAK! To praca dla Ciebie! 

Jeśli jesteś osobą dokładną i precyzyjną. Chcesz pracować w zgranym zespole. Posiadasz chęci do pracy i odrobine zdolności manualnych to dobrze, że tu jesteś. Właśnie na Ciebie czekakamy!
Prześlij swoje CV na adres mailowy rekrutacja@3shape.com lub zadzwoń pod numer +48 91 447 28 41

 

Kim jesteśmy? 3Shape Poland należy do duńskiej grupy 3Shape, będącej liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma od ponad 10 lat działa globalnie. Specjalizujemy się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów. Nieustannie rozwijamy się rozszerzając linię produkcyjną poprzez wprowadzanie nowych produktów, a tym samym zwiększając zatrudnienie i stając się liczącym na rynku, solidnym Pracodawcą. W ciągu minionego roku dołączyło do nas ponad 150 osób.

 

Damy Ci możliwość:

 • Pracy przy produkcji nowoczesnych skanerów dentystycznych,
 • Nauczenia się wszystkiego, co będzie Tobie potrzebne do wykonywania pracy,
 • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • Pracy w oparciu o Umowę o Pracę.

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że:

 • Masz wykształcenie Średnie lub Wyższe – techniczne,
 • Znasz język angielski na poziomie podstawowym,
 • Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu ,
 • Posiadasz zdolności manualne.
 • A jeśli masz doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i/lub posiadasz podstawy mechaniki oraz elektroniki, będzie to dla nas atutem.

Czekają na Ciebie:

 • Przejrzysty system wynagrodzeń 15,00 zł/h na start i 18,00 zł/h po okresie próbnym,
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w dziedzinie skanerów stomatologicznych
 • Dynamiczny zespół z nieformalną, przyjazną atmosferą,
 • Pełne wsparcie doświadczonych specjalistów,
 • Bogaty pakiet pracowniczy (darmowa nauka języka angielskiego/niemieckiego, prywatna opieka medyczna w Medicover, dofinansowana karta MultiSport)
 • Liczne grupy hobbystyczne,
 • Zbilansowane obiady dla pracowników za 2 złote
 • Wspólne świętowanie ważnych dla Ciebie chwil.

 

Jeśli jednak nie masz doświadczenia a chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z 3Shape, nic straconego. Nauczymy Cię!

Zapraszamy do przesłania swojego CV na adres mailowy rekrutacja@3shape.com
 Posiadamy otwarte wakaty w różnych obszarach biznesowychZainteresowany? Sprawdź!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Jeżeli chciałaby Pani/Pan, aby Pani/Pana CV trafiło do rekrutacyjnej bazy danych 3Shape, abyśmy mogli je wziąć pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie do CV drugiej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla celów przyszłych rekrutacji”.
Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym przypadku jest 3Shape Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 70-033, przy ul. Zapadła 8d. Informujemy, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy 3Shape. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu związanym z rekrutacją i będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w 3Shape można uzyskać tutaj lub kontaktując się z lokalnym Działem Personalnym.
Informujemy, w przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby spółki, iż obiekty 3Shape Poland Sp. z o.o. są monitorowane, w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy dla pracowników i gości, a także w celu ochrony mienia i majątku firmy. System monitorignu może być wykorzystywany do badania incydentów związanych z bezpieczeństwem w celu zabezpieczenia dowodów, jeżeli takie zdarzenia wystąpią. Nagrania z monitoringu przechowywane są przez okres nieprzekraczający 30 dni. Zarejestrowane obrazy z kamer zapisywane są centralnie i przechowywane w bezpiecznym miejscu.

Share on:

Reference No.:

AZB

Region:

 • zachodniopomorski

Job type:

Regular

Working hours:

Full-time

Working days:

Day

Location:

Szczecin

Company homepage:

http://www.3shape.com

Office address:

Południowa 27C 71-001 Szczecin